{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس از پرواز یاب 24

اگر مسیر سفرتان تهران و بندر عباس است و برای طی مسیر اقدام به خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس کرده اید، پروازیاب 24 برای این انتخاب شایسته به شما تبریک می گوید. تهران و بندرعباس هر دو دارای فرودگاه های مجهز با امکانات رفاهی متعدد هستند که ایرلاین های معتبر و رسمی کشور در آنها فعالیت دارند. هر ساله مسافران بسیاری از طریق خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس اقدام به سفر می کنند. پرواز یاب 24 برای هر مسافر با توجه به هدفی که  از سفرش دارد بهترین روش برای خرید ارز ان بلیط تهران بندرعباس را پیشنهاد می دهد تا در این انتخاب همراه خوبی برای مسافران عزیز باشد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای تهران بندر عباس از پروازیاب 24

معرفی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی بندرعباس

هنگامیکه با خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس سفر می کنید باید بدانید که پرواز از فرودگاه مهرآباد انجام می شود و به فرودگاه بین المللی بندرعباس می نشیند. به دلیل موقعیت مهم استراتژیک این فرودگاه مهم ترین دورازه هوایی ورود مسافر و کالا در ایران محسوب می شود. فرودگاه بین المللی بندرعباس در سال 1346 در مسافتی حدود 4.481 هکتار تاسیس شد و تا به امروز پیشرفت های زیادی داشته است. در حال حاضر حدود 250 پرواز داخلی و خارجی در هفته انجام می دهد و به عنوان پر تردد ترین فرودگاه های ایران معرفی شده است.

فرودگاه بین المللی بندرعباس با کد یاتا GDS و کد ایکائو  OIKB دو کاربرد عمومی و نظامی دارد. این فرودگاه شامل یک ترمینال است که برای مقصدهای داخلی و خارجی کاربرد دارد. مسئولین این فرودگاه برای رفاه حال مسافرین، امکانات رفاهی مختلفی از قبیل رستوران، بوفه، غرفه های سوغاتی و صنایع دستی، فروشگاه های لوازم آرایشی ، شعبات مختلف بانکی و عابر بان، نمازخانه ، سرویس بهداشتی و همچنین پارکینگ را فراهم کرده اند.

خرید ارزان بلیط هواپیمای بندر عباس از پروازیاب 24

معرفی شهر گرم و دوست داشتنی بندرعباس

 بندر عباس از شهرهای گرم و همیشه آفتابی ایران است که مردمی خونگرم و مهمان نواز دارد. با ورود به بندرعباس آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری فروانی لذت سر را دو چندان خواهد کرد. زمانی که اقدام به خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس می کنید بهتر است بیشتر با این شهر دیدنی آشنا شوید:

جاذبه طبیعی بندر عباس

جاذبه های طبیعی بسیاری در بندرعباس وجود دارد که مهم ترین آن ها منطقه گردشگری گنو است. این منطقه در ارتفاعات کوه گنو واقع شده و به همین دلیل دارای هوای متعدلی است. چشمه های متعددی در این ارتفاعات وجود دارد. معروف ترین آن ها، چشمه های آبگرم گنو، انارون، کهنو، تنگ باغ، پشتنگ، چاهو، پشت بنگرو، هوبیر، سرچربه، مردو، پرکوه و خرگو است.

مراکز خرید بندرعباس

به دلیل موقعیتی که بندر عباس دارد قیمت پوشاک بسیار ارزان است به همین دلیل مراکز خرید متعدد را می توان در قسمت های مختلف یافت. مراکز خرید بندر عباس شامل سیتی سنتر،ستاره جنوب، ستاره شهر، زیتون، نخیل سنتر، رویال 1 و 2، ملکه آسمان های و  نیلی است. همچنین بندرعباس دارای بازار بسیار زیبا، مخصوص فروش ماهی است که به نام بازار ماهی بندرعباس معروف است. بازار اوزی ها و لاری ها از قدیمی ترین بازار های بندرعباس است که قدمت آن به سه قرن پیش باز می گردد.

آثار تاریخی و دینی بندرعباس

با توجه به قدمتی که بندرعباس دارد آثار تاریخی متفاوت و کهنی مانند حمام گله داری، مسجد گله داری، پل لاتیدان، برکه های باران، عمارت کلاه فرنگی، صید مشتا، قلعه فین و مسجد جامع دلگشا دارد.

خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران بندر عباس با پروازیاب 24

بهترین زمان سفر و خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس

اگر هدف از سفر به بندرعباس تفریح است پیشنهاد پروازیاب 24 به شما مسافر گرامی در زمان خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس اواسط پاییز و زمستان است. آب و هوا در این زمان متعادل است و می توانید از جاذبه های فراوان و آب شفاف و تمیز خلیج همواره فارس لذت برید. اگر فصل بهار و یا تابستان را برای سفر به بندرعباس از تهران را انتخاب کرده اید بهتر است بدانید آفتاب سوزان و گرمای آن شما را اذیت خواهد کرد و تمام طول روز باید در هتل و یا محیط های سر بسته خنک باشید.

معرفی فرودگاه تهران

تهران به دلیل جمعیت بالا و موقعیت سیاسی که دارد پروازهای داخلی و خارجی زیادی در آن انجام می شود که معمولا پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی امام خمینی و پروازهای داخلی و گاها خارجی در فرودگاه بین المللی مهرآباد انجام می شود. اگر بلیط هواپیمای تهران بندرعباس را در دست دارید پرواز از فرودگاه مهرآباد انجام می شود.

فرودگاه بین المللی مهرآباد در سال 1317 در روستایی به همین نام احداث شد و توانست در همان سال کد یاتا THRو کد ایکائو OII را دریافت نماید. از آن سال به بعد پرواز های متعدد در این فرودگاه انجام شد. پیشرفت های فرودگاه مهرآباد تا حدی بود که در سال 2017 توانست 18 میلیون مسافر را در حدود 142 هزار پرواز داخلی و خارجی جابجا نماید و به عنوان پر ترافیک ترین فرودگاه ایران  شناخته شود. با توجه به اهمیت این فرودگاه شش ترمینال برای آن احداث شده تا مسافران بتوانند به راحتی کارهای قبل از سفر خود را مانند تحویل بار، پذیرش، استراحت و غیره را داشته باشند.

مقاصد داخلی و ایرلاین های فرودگاه  مهرآباد

 ایران دارای شرکت های هواپیمای متعددی است که بیشتر آنها فرودگاه بین المللی مهرآباد را به عنوان قطب اصلی خود انتخاب کرده اند، این ایرلاین ها شامل ایرلاین ایران ایر، زاگرس، ماهان، کاسپین، آسمان، آریا ایر، کیش ایر، تابان، ایرران ایرتور، سپهران و آتا است. ترمینال 1 و 2 برای ورود و خروج پروازهای داخلی، ترمینال 4 برای پروازهای خروجی از تهران، ترمینال 6 برای پرواز های ورودی به تهران و ترمینال 3 و 5 برای پروازهای حج تمتع و عمره است.

پرواز یاب 24 برای بلیط هواپیمای تهران بندرعباس ارزان ترین بلیط ها را از ایرلاین های معتبر به شما پیشنهاد می کند، باید در زمان خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس از پرواز یاب 24 به نام ایرلاین دقت نمایید زیرا ترمینال ایرلاین ها متفاوت با یکدیگر است. در زیر به ایرلاین های فعال در هر ترمینال اشاره کرده ایم:

  • ترمینال یک: هوایپمایی کیش ایر و هواپیمای زاگرس
  • ترمینال دو : هواپیمای های معراج، ایران ایر، آتا، قشم ایر، نفت و ایرتور
  • ترمینال چهار: پروازهای خروجی هواپیمای های تابان، ماهان، آسمان، سپاهان، کاسپین  و اترک
  • ترمینال شش: پروازهای ورودی هواپیمای های  تابان، ماهان، آسمان، سپاهان، کاسپین  و اترک

امکانات رفاهی فرودگاه بین المللی مهرآباد

  • امکاناتی مانند شعبات مختلف بانکی، رستوران، بوفه، کافی شاپ، دو پارکینگ بزرگ با مجموع 4400، سالن ترانزیت در دو ترمینال 2 و 4، اجاره خودرو، تاکسی، نمازخانه وجود دارد، همچنین در ترمینال یک و دو غرفه کتاب نیز هست.
  • در ترمینال یک سالن تشریفاتی برای 150 مسافر وجود دارد. این سالن دارای سوئیت های مخصوص استراحت و سالن های کنفرانس است.
  • برای رسیدن به فرودگاه مهرآباد از هر نقطه ای از تهران می توان از اتوبوس، مترو و تاکسی اقدام نمایید.
  • دفاتر شرکت های هواپیمای فعال در فرودگاه و همچنین دفاتر بعضی از هتل های معروف در تهران وجود دارد.
  • وجود هواپیماهای باری پهن پیکر از شرکت های هواپیمای ایران ایر، آسمان  و ماهان برای حمل بارها استفاده می شود.

خرید ارزان بلیط هواپیمای تهران بندرعباس

با خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس از پروازیاب 24 پروازی امن به خود و همراهانتان هدیه می دهید. پروازیاب 24 ایرلاین های معروف و معتبر را برای هر سفر با قیمت مناسب پیشنهاد می دهد. این تضمین را می دهیم که کلیه پروازها زیر نظر سازمان هواپیمایی ایران با امنیت انجام می شود. سفر زمانی دلچسب است که شروع خوبی داشته باشد می توانید با خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس مسیر لذت بخشی را در ابتدای امر تجربه کنید.

خرید بلیط تهران بندر عباس با پر وازیاب 24

بهترین هتل های بندر عباس را چطور پیدا کنیم؟

ممکن است در سفر به بندرعباس برای چند روز نیاز به اقامت خوش و خاطره انگیز داشته باشید. در اقامت گاه های بندرعباس آرامش حرف اول را میزند. اگر می خواهید در هتل های ارزان قیمت بندر عباس اقامت داشته باشید پروازیاب 24 توصیه می کند به سراغ هتل هایی که امکاناتی نظیر مراکز خرید، سالن بیلیارد، جکوزی و غیره دارد نروید. اگر می خواهید در انتخاب اقامت گاه در بندعباس قیمت ها را مقایسه کنید ساید گزینه های مناسب و ایده آل را از دست بدهید. هتل آتیلار یکی از معروف ترین هتل های بندر عباس است که چشم اندازهای زیبایی از هر به شما می دهد اما قیمت اقامت در ان بسیار معقول و به صرفه است. هرگز فکر نکنید اقامت در هتل های ارزان قیمت خدمات رفاهی و آسایش کمی بر خوردارند، خیر! انواع هتل ها برای مسافران مختلف در نظر گرفته شده تا بندر عباس را بیش از پیش در چشم گردشگران جذاب و دوست داشتنی نمایند.

خرید بلیط تهران بندر عباس با کمترین قیمت در نوروز با پروازیاب 24

پرواز یاب 24 از شروع فعالیت تاکنون سعی داشته با همکاری افراد خبره و دوره دیده بهترین خدمات را در اختیار مسافرین قرار دهد به همین دلیل می توانید در زمان خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس از فیلترهای جستجوی بلیط با توجه به نیاز استفاده کنید. فیلترها شامل ساعت و تاریخ پرواز، تعداد مسافر، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره است. پرواز یاب 24 تمام تلاش خود را می نماید تا در زمان خرید بلیط هواپیمای تهران بندرعباس تا انتهای پرواز در کنارتان باشد. همچنین اگر موضوعی در زمان خرید بلیط یا در زمان پرواز رخ دهد، پشتیبانی های لازم را به مخاطبان خود ارائه می نماید. همواره سفری خوش و آرام بخشی را برایتان آروزمندیم.

date_range یکشنبه 10 آذر 1398 remove_red_eye 2368 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09208704900
05131838
پرواز خارجی
09208704900
05131838
اتوبوس
09208704900
05131838
ویزا
09208704900
05131838
ثبت نظر
chat 0