{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران از پروازیاب 24

برای خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران می توان از وب سایت های معتبر هواپیمایی اقدام به خرید بلیط نمود. دقت داشته باشید مشهد تهران از جمله راه های پر تردد و پر مخاطبی است که همواره خرید بلیط آن در اوج قرار دارد. از این رو پروازیاب 24 توصیه می کند در جستجوی اولیه گول تبلیغات پر زرق و برق را نخورید و به سایت هایی اعتماد کنید که مجوز های لازم جهت فعالیت دارند. خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران را می توان در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داد تا در زمان پرواز بدون استرس و در آرامش مطلق بتوانید سفر خود را آغاز کنید. سفر میان کلان شهر هایی مانند مشهد و تهران، از جمله مسیر هایی است که ممکن است از بامداد تا شامگاه پروازهای متعدد اجرا شود که با خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران به راحتی 890 کیلومتر مسیر 9 ساعته (از گذرگاه سمنان) را در یک ساعت و بیست دقیقه طی نمود. با پروازیاب 24 همراه باشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای مشهد تهران از پروازیاب 24

بهترین راه برای سفر از مشهد به تهران کدام است؟

 • می خواهید ارزان سفر کنید؟
 • تمایل دارید هزینه ای که در مسیر می کنید کمتر باشد تا در طی سفر بتوانید تفریحات بیشتری داشته باشید؟
 • در طی مسیر دوست داریم از خدما ت و امکانات رفاهی هبهر مند شوید؟
 • کدام روش سفر (زمینی، ریلی و هوایی) را انتخاب می کنید؟

در این قسمت شما را با انواع روش های سفر از مشهد به تهران آشنا خواهیم کرد تا بهتر بتوانید بهترین را انتخاب کنید.

 1. سفر با ماشین: اگر قصد دارید از مشهد به تهران سفر کنید، بهتر است بدانید 890 کیلومتر در سر راه دارید که باید آن را طی کنید و از شهر سمنان گذر کنید. طی این مسیر اگر در هیچ کجا توقف نداشته باشید و با سرعت بخواهید به مقصد برسید به طور میانگین 9 ساعت طول خواهد کشید که البته زمان کمی  هم نیست. در این 9 ساعت فرصت هایی همچون تهیه وعده غذایی گرم، استفاده از سرویس بهداشتی، توقف برای عکاسی، استراحت و رفع خستگی و دیگر امکانات رفاهی را زیاد نخواهید داشت. تنها فکرتان درگیر رسیدن به مقصد است که ممکن است باعث خستگی روان و جشم شود و با رسید نبه تهران فقط بخواهید 24 ساعت آینده را بخوابید. اما هدف از این سفر چیست؟ اگر جلسه کاری داشته باشید و باید خود را به جلسه برسانید، یا آزمونی در پیش دارید که باید شاد و انرژیک راهی شوید و اگر کمترین خستگی در وجودتان باشد قطعا در نتیجه اثر خواهد گذاشت. با این حال سفر مشهد تهران با ماشین شخصی کار منطقی و درستی نیست.
 2. سفر با قطار: برای سفر مشهد تهران با قطار از مسیر های سمنان و خراسان عبور می کند که حدود 10 ساعت طول خواهد کشید. ممکن است برای رفتن به تهران دلیلتان درمانی و پزشکی باشد، همچنین در انجام ماموریت کاری هستید و یا برای تفریح این راه را انتخاب نموده اید. برای ادامه مسیر با قطار باید حواستان جمع باسد تا افراد سارق به شما نزدیک نشوند و یا در هنگام خواب و استراحت نگرانی از سرقت اموال و دارایی های خود نداشته باشید.

خرید بلیط هواپیمای مهشد تهران با بهترین قیمت در پروازیاب 24

خانم ها در سفر با قطار بیشتر در معذوریت قرار می گیرند هر چند که در واگن بانوان بلیط داشته باشند. در هر حال افراد خوب و بد در همه جا هستند و نمی توان ریسک کرد و بی خیال به استراحت پرداخت. تکان های مسیر ریلی ممکن است بعد از مدتی باعث آشفتگی خاطرتان شود که البته برای غلبه بر این موضوع راهکار خاصی نداریم مگر اینکه تحمل این شرایط کاری آسان برایتان تلقی شود.

 1. سفر با اتوبوس: می توان سفر مشهد تهران با با بلیط اتوبوس انجام داد که در این مسیر می توانید از اتوبوس های VIP و معمولی استفاده کنید که از خدمات مختلف در زمان سفر استفاده کنید. در مسیر مشهد تهران، شهر سمنان قرار دارد که انتخابش به نسبت دیگر شهر ها کوتاه تر می کند. ممکن است در این روش 12 ساعت در راه باشید که بی شک با رسیدن به مقصد حتی حالی برای گرفتن تاکسی و رفتن به هتل  را هم نخواهید داشت.
 2. سفر با هواپیما: رفتن به مقاصد مختلف از راه های فوق ممکن است چندین ساعت هم طول بکشد در نظر داشته باشید برای همه راه ها جابجایی با اتوبوس، قطار و غیره امکان پذیر نیست. گاهی باید چمدان را بر بست و با خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران راهی مقصد شد. برای خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران از پروازیاب 24 این امتیازات را خواهید داشت که قطعا برایتان جالب توجه خواهد بود:
 • خرید بلیط هواپیما در 24 ساعت شبانه روز
 • نظارت و پشتیبانی تیم فروش
 • قابلیت استرداد بلیط در صورت کنسلی بلیط از سوی مسافر (در بلیط های سیستمی)
 • خرید بلیط هواپیما بدون محدودیت مکان و زمان
 • قابلیت دسترسی از طریق کامپیوتر و اپلیکیشن پروازیاب 24 با کوشی همراه
 • امکان مقایسه قیمت پرواز ایرلاین های مختلف و دریافت جزئیات کامل از خدمات پرواز
 • قابلیت خرید ارزان بلیط هواپیما

در تمام موارد فوق می توانید بدون هیچ نگرانی با زمان کافی اطلاعات مهم را بررسی و در نهایت بلیط خود را انتخاب کنید. می توانید بلیط خود را در انواع سیستمی و چارتری داشته باشید که در هر یک مزایای خاصی را دریافت خواهید کرد. در بلیط سیستمی قابلیت استرداد و هزینه متفاوت برای مسافران با سنین مختلف وجود دارد که در سفرهای گروهی، دوستانه و خانوادگی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. همچنین بلیط چارتری در 99 درصد مواقع همچون فرشته نجاتی عمل می کند که می توان بلیط مقصد مورد نظر را در لحظات نزدیک به پرواز با کمترین مقدار حتی نزدیک به نصف قیمت خرید کنید. خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران قطعا بهترین گزینه در سفر می باشد که در زمان، هزینه ها، انرژی و غیره صرفه جویی خواهید داشت.

خرید بلیط تهران از مشهد با کمترین نرخ از پروازیاب 24

ایرلاین های مسیر مشهد تهران

همانطور که قبلا هم گفته شد مشهر تهران یکی از پر تردد ترین مسیر های هوایی است که قطعا در این مسیر ایرلاین ها معتبر و نام آشنا را بسیار خواهید دید. می توانید از میان خیل گسترده از ایرلاین های خوشنام بهترین را با توجه به نیاز برای خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران برگزینید. ایرلاین هایی که در این مسیر پرواز دارند عبارتند از ایران ایر، ماهان، ایران ایرتور، زاگروس، آسمان، قشم ایر، معراج، کاسپین، آتا، تابان و سپهران. با توجه به خدمات پرواز، نوع کلاس و انتظارات مسافران  از یک سفر ایده آل خرید بلیط هواپیمای مهشهد تهران صورت می گیرد. کلاس های پروازی جایگاهی به شما ارائه می دهند که از لحاظ امکانات رفاهی و استراحت با یکدیگر متفاوت هستند.

فرودگاه های مسیر مشهد تهران

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد: دومین فرودگاه پر ترافیک کشور این فرودگاه است که روزانه بیش از 200 پرواز در این فرودگاه انجام می شود. حتی پرواز های انجام شده در فرودگاه شهید هاشمی نژاد از فرودگاه امام خمینی نیز بیشتر است. تعداد مسافرانی که در این فرودگاه تردد دارند چیزی حدود 22 هزار نفر هستند. پرواز های داخلی در ترمینال 1 شهید هاشمی نژاد انجام می شود که در زمان خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران دقت داشته باشید که پرواز از این ترمینال انجام می شود. همچنین می توانید از خدماتی همچون آرایشگاه، خدمات پزشکی، تلفن،  اینرتنت رایگاه، دفاتر فروش بلیط، رزرو هتل، رستوران، نمازخانه، پارکینگ طبقاتی، فری شاپ، فروشگاه های مختلف هدایا و سوغاتی های مشهد در فرودگاه بهره مند شوید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای مشهد تهران از پروازیاب 24

فرودگاه مهرآباد تهران: این فرودگاه در سال 1317 افتتاح شد که قدمتی بیش از فرودگاه امام خمینی دارد. بسیاری از پرواز های داخلی و خارجی در این فرودگاه انجام می شود و چهارمین فرودگاه بزرگ بعد از فرودگاه مسجد سلیمان، بندر لنگه و قلعه مرغی است. 6 ترمینال در این فرودگاه وجود دارد که سالانه 18 میلیون مسافر را جابجا می کند. جالب تر اینکه پارکینگ فرودگاه مهرآباد ظرفیتی بالغ بر 7000 خودرو دارد. در ترمینال های 1،2 و 4 برای پرواز های داخلی است. ترمینال 3 و 5 برای سفر حجاج و ترمیال 6 پرواز های ورودی از دیگر شهر های ایران را تحت پوشش دارد. از جمله امکاناتی که می توانید در این فرودگاه بهره مند شوید می توان به تابلو های پرواز، پارکینگ خودرو، ATM، شعب بانکی، بخش اشیاء گمشده، بسته بندی بار، تاکسی فرودگاه، اجاره خودرو، نمازخانه، کتابخانه، رستوران و کافیشاپ اشاره کرد. که قطعا در مسیر های توقف دارد و مسیرهای دو پروازه می توان تایم آزاد و پرت را با سرگرم شدن در بخش های مختلف گذراند.

خرید ارزان بلیط هواپیمای مشهد تهران

تهران شهر پر هیاهو و مدرنی است که در کوچه و خیابان های خود تاریخ را نهفته است. تهران از قاجار تا کنون تحولات بسیار یافته است اما همچنان در بخش های ی چهره خود را حفظ کرده است. تهران از جمله کلان شهر هایی است که با اهداف مختلف مورد انتخاب قرار می گیرد. شهری که از لحاظ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، درمان و پزشکی و خدمات در بالاترین سطح قرار دارد. از این رو خرید بلیط هواپیمای مشهد تهران را نمی توان به زمان خاص نسبت داد و اوج آن را محدود به فصلی خاص نمود. برای خرید ارزان بلیط هواپیمای مشهد تهران از پروازیاب 24 می توانید به پنل خرید بلیط هواپیمای داخلی مراجعه کنید و اطلاعات مورد نظر را ثبت کنید. پروازیاب 24 همواره تمام تلاش خود را می نماید تا مخاطبان خود را با پیشنهاد های شگفت انگیز غافلگیر کند. همراه شما هستیم تا لحظاتی ناب را در سفر تجربه کنید.

date_range سه شنبه 03 دی 1398 remove_red_eye 3309 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09208704900
05131838
پرواز خارجی
09208704900
05131838
اتوبوس
09208704900
05131838
ویزا
09208704900
05131838
ثبت نظر
chat 0