{{ctrl.notification}}
سوغاتی های معروف شیراز _بخش 2_پروازیاب24
شیراز، دومین شهر ادبی جهان، از دیرباز مقصد گردشگری محبوب بسیاری از گردشگران بوده است. هر ساله مسافران زیادی به شیراز، پایتخت هنری و فرهنگی ایران سفر می کنند و از آرامگاه حافظ و سعدی، بزرگ ترین شاعران ایران زمین دیدن می کنند .یکی از لذت بخش ترین بخش های سفر ، خرید سوغاتی است. مخصوصا وقتی نوبت به سوغاتی های شیراز می رسد! در سفر به شیراز با انتخاب های بی شماری روبرو خواهید شد که با خرید آنها می توانید عزیزانتان را خوشحال کنید و سوغاتی از شیراز برای خود بیاورید.
سوغاتی هایی که میتوانید در شیراز بخرید، مطمئناً جالبترین چیزهایی هستند که میتوانید با آن یک شهر را به یاد بیاورید!صنایع دستی این شهر بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند و سوغاتی های خوراکی خوشمزه  و بسیار منحصر به فرد و شگفت انگیزی دارند. در بخش دوم مقاله سوغاتی های معروف شیراز قصد داریم به معرفی دیگر سوغاتی های این شهر بپردازیم با ما همراه باشید.اگر بخش اول مقاله سوغاتی های معروف شیراز رو نخوندین روی این لینک کلیک کنید.(سوغاتی های معروف شیراز)

یوخه

سوغاتی های معروف شیراز

خرید ارزان بلیط هواپیما
 
یوخه نوعی شیرینی از سوغات شیراز است که با تخم مرغ و شکر و آرد و... درست میشود و مانند کاک کرمانشاه پیچیده میشود و ورقه های نازکی دارد.

بادام قندی (بادام سوخته)

سوغاتی های معروف شیراز

خرید ارزان بلیط اتوبوس
 
بادام قندی شیرینی لذیذ و ماندگاری است که در سوغات شیراز موجود است و از بادام بو داده در شکر آب شده درست می شود .قنادی رضا یکی از بهترین جاها برای تهیه این شیرینی خوشمزه است.

اشیاء و ظروف نقره ای

سوغاتی های معروف شیراز

خرید بلیط هواپیمای شیراز کیش از پروازیاب 24


وقتی در بازارهای شیراز قدم می زنید اشیا و ظروف نقره ای توجه هر گردشگری را به خود جلب می کند.نقره یکی از شاخههای فلزکاری است و هنرمندان شیرازی با ذوق و دقت فراوانی این اشیاء را میسازند و شما  میتوانید انواع سفال، فنجان و دیگر ظروف را به عنوان سوغات شیراز خریداری کنید.

کنده کاری چوب

سوغاتی های معروف شیراز

خرید تور کیش قیمت مناسب در پروازیاب24

 
منبت کاری یکی از زیباترین صنایع دستی روی چوب است. حکاکی هنر کنده کاری روی چوب است.شما می توانید انواع محصولات قلم زنی را به عنوان سوغات شیراز به عنوان هدیه برای خانواده یا دوستان خود خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب از پروازیاب 24

در کنار خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب، خدمات ارائه شده و داشتن اطمینان خاطر در سفر، بسیار حائز اهمیت خواهد بود. سایت پروازیاب 24 با ارائه خدمات 24 ساعته، همواره در حال خدمت رسانی به مسافران گرامی خواهد بود تا بهترین سفر را بدون داشتن نگرانی و استرس تجربه نمایند.

با ورود به سایت پروازیاب 24  شما می توانید با رفتن به بخش مورد نظر و وارد کردن مبدا و مقصد و سایر مشخصات سفر، بلیط های متنوعی را مشاهده کنید و پس از انتخاب آن، به راحتی بلیط خود را خریداری نمایید و بعد از آن در هر زمانی، از بخش پیگیری خرید، درخواست خود را مشاهده و پیگیری نمایید.

در پروازیاب 24، خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی و همچنین انواع تورهای مسافرتی و رزرو هتل، با چند کلیک و سریع ترین زمان ممکن، امکان پذیر می باشد.

 

date_range شنبه 16 بهمن 1400 remove_red_eye 1283 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09208704900
05131838
پرواز خارجی
09208704900
05131838
اتوبوس
09208704900
05131838
ویزا
09208704900
05131838
ثبت نظر
chat 0